Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNAND LÉGER, efter (1881-1955): "Nature morte", färglitografi ur DLM nr 79-80-81, signerad och daterad i trycket F. Léger-29, bildyta ca 34x24 cm
813143
2020-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här