Carin Adler provtryck litografier 2 st
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARIN ADLER (född 1929): (2), stockholmsmotiv, vy mot gamla stan samt HMS Af Chapman, signerade Carin Adler EA respektive PT, färglitografier, bildyta ca 42x31 cm
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerad ur ram
813146
2020-09-28