Trädgårdsskulpturer

Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer
Trädgårdsskulpturer

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSKULPTURER, 3 dlr, 1900-tal, i form av kolonn, klot, och pojke, stenmassa, höjd 35 - 52 cm

Skador, brott, slitage

813149

2020-09-19