Medicinskåp

Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp
Medicinskåp

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MEDICINSKÅP, 1900-talets första hälft, dubbla glasdörrar samt 4 luckor, glasade sidostycken, inrett med 3 flyttbara hyllplan i glas, skyltmärkt KIFA Stockholm, höjd ca 160, 130x41 cm

Nycklar finns

Senare bemålat, färgbortfall, skador, slitage

813150

2020-09-19