Korgstolar 1950-tal

Korgstolar 1950-tal
Korgstolar 1950-tal
Korgstolar 1950-tal
Korgstolar 1950-tal
Korgstolar 1950-tal
Korgstolar 1950-tal
Korgstolar 1950-tal
Korgstolar 1950-tal
Korgstolar 1950-tal
Korgstolar 1950-tal

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KORGSTOLAR, 1 par, ca 1950-tal, lösa dynor klädda i Josef Franks "Window", sitthöjd ca 40 cm

Underrede med färgbortfall, textil med visst slitage, i övrigt bruksslitage samt smärre skador

813152

2020-09-19