Korgstolar 1950-tal
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KORGSTOLAR, 1 par, ca 1950-tal, lösa dynor klädda i Josef Franks "Window", sitthöjd ca 40 cm
Underrede med färgbortfall, textil med visst slitage, i övrigt bruksslitage samt smärre skador
813152
2020-09-19