BERT-HÅGE HÄVERÖ - Waxholm I färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Waxholm I" , signerad samt numrerad HC 20-29, färglitografi, ca 46x38 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

813172

2020-09-28