JAN GRANTORP - Fåfängan färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

JAN GRANTORP, "Fåfängan", singerad samt numrerad 9/290, färglitografi, ca 37x33 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

813177

2020-09-28