Klubbat för:
600 SEK
1 200 SEK
CARIN ADLER (född 1929): vy mot Stadshuset, Stockholm, signerad samt PT, färglitografi, ca 36x29 cm
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerad ur ram
813179
2020-09-28