CARIN ADLER vy mot stadshuset färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

1 200 SEK

CARIN ADLER (född 1929): vy mot Stadshuset, Stockholm, signerad samt PT, färglitografi, ca 36x29 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

813179

2020-09-28