Gunnar Stålbnrand oljemålning

Gunnar Stålbnrand oljemålning
Gunnar Stålbnrand oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR STÅLBRAND (1925-2006): Stadshuset, signerad Gunnar Stålbrand samt HC, färglitografi, bildmått ca 40x33 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

813181

2020-09-28