JAN LUNDQVIST

JAN LUNDQVIST
JAN LUNDQVIST

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

JAN LUNDQVIST (född 1935): (3) Stockholmsmotiv , signerad Jan Lundqvist, 195/290 respektive EA samt EA, färglitografier, bladmått ca 40x58 respektive 55x70 samt 55x37 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

813187

2020-09-28