JAN LUNDQVIST
Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
JAN LUNDQVIST (född 1935): (3) Stockholmsmotiv , signerad Jan Lundqvist, 195/290 respektive EA samt EA, färglitografier, bladmått ca 40x58 respektive 55x70 samt 55x37 cm
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerad ur ram
813187
2020-09-28