Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, lampbord, fanerat i björk, höjd ca 40, 35x35 cm
Specialbeställt
Bruksslitage, märken, lossad i fogarna
813196
2020-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här