Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärm i mattlackerad aluminium med blå inslag, diameter ca 50 cm
Repor, bucklor, slitage, märken
813226
2020-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här