Byrå Axel Larsson
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL LARSSON (1898-1975), byrå, 1920/30-tal, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, front med tre lådor, bonad björk samt alm, beslag i mässing, höjd ca 70, 110x47 cm
Fanerskador, avslag, märken
813237
2020-09-17