Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TERRIN, porslin, Kina, 1800-talets slut, Kanton, oval form, med hänklar, detaljer i guld, höjd ca 26, längd 34 cm
Slitage, locket med lagningar
813244
2020-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här