Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TERRIN, porslin, Kina, 1800-talets slut, Kanton, oval form, med hänklar, detaljer i guld, höjd ca 26, längd 34 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, locket med lagningar
813244
2020-09-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner