Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
SERVERINGSVAGN, slutet av 1900-talet, trä, plast samt gulmetall, på hjul, underdel med flaskställ, på hjul, höjd 75, 70x45 cm
Bruksslitage
813253
2020-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här