Lanterna koppar

Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar
Lanterna koppar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LANTERNA, 1900-talets första hälft, England, koppar och glas, märkt Lampads No 1172, R.C. Murray & Co., höjd ca 55 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

813255

2020-09-23