Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PILGRIMSKRUS, porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, med hänklar, detaljer i guld, höjd ca 30 cm
Slitage, tillverkning- och glasyrsprickor
813263
2020-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här