Soffbord Wegner

Soffbord Wegner
Soffbord Wegner
Soffbord Wegner
Soffbord Wegner
Soffbord Wegner
Soffbord Wegner
Soffbord Wegner
Soffbord Wegner

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS J. WEGNER, soffbord, Andreas Tuck, Danmark, fanérat i ek, brännmärkt Andr Tuck design Hans J Wegner Denmark, höjd ca 48, 150x62 cm

Bruksslitage, fanerskador, repor

813264

2020-09-21