Typer 1900-tal

Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal
Typer 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TYPER i väska, ca 160 st, 1900-talets mitt, skuret lövträ, höjder mellan ca 2-11 cm

Normalt bruksslitage, rester av bläck

813271

2020-09-17