C F Swensson oljemålning

C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning
C F Swensson oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Fartyg och spriseglare, signerad CF. S-n, olja på duk, ca 33x49 cm

Krackeleringar

813304

2020-09-19