Rölakanmatta 1900-talets mitt

Rölakanmatta 1900-talets mitt
Rölakanmatta 1900-talets mitt
Rölakanmatta 1900-talets mitt
Rölakanmatta 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATTA, rölakan, 1900-talets mitt, geometrisk polykrom dekor med stiliserade medaljonger i rosa, blått, grönt och gult mot delvis grå botten, ca 320x210 cm

Fläckar, slitage

813306

2020-09-19