Herrarmbandsur
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CHRONOGRAPHE SUISSE, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuell, plexiglas, kronograf, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter 37 mm
Kuntoraportti
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, saknar bakboett, bruksslitage
813328
Päivämäärä:
2020-09-17