Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början), Stilleben med blommor i krus, orientalisk ampel och morot, olja på duk ca 43 x 37 cm
813331
2020-09-30