Oljemålning av oidentifierad konstnär
2020-09-30
813334
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början), Kvinna i sommarlandskap, olja på duk uppklistrad på papp, 24 x 33 cm
Lös i ramen