Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PILGRIMSKRUS, porslin, Kina, 1900-talets början, med hänklar, dekor i underglasyrblått, höjd ca 24 cm
Hänklarna med lagningar
813339
2020-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här