Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, stomme i mässing med genombruten gallerdekor, 2 plan varav en med glasskiva samt 1 med fanér, på hjul, höjd ca 65, 65x40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

813342

2020-09-22