Kurt Erik Heinonen

Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen
Kurt Erik Heinonen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KURT ERIK HEINONEN (Finland, 1915-1983): skärgårdsmotiv från västkusten, signerad K Heinonen, olja på duk, ca 32x25 cm

813345

2020-09-22