Carl Palme färgträsnitt
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
CARL PALME (1879-1960), Vägen till Lugano, monogramsignerad i plåten och daterad -16, färgträsnitt 24,5 x 24,5 cm, Specialupplaga för Folkrörelsernas Konstfrämjande enligt stämpel a tergo
Kuntoraportti
813346
Päivämäärä:
2020-09-30