Klubbat för:
75 EUR
Utropspris
150 EUR
ARNE JACOBSEN, STOL, Myran, teak-fanerad, Fritz Hansen, Danmark, 1950 / 60-tal, höjd 77,5 cm, bredd 52 cm
Åldersrelaterat slitage, patina, fläckar
813349
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här