Arne Jacobsen Myran stol

Arne Jacobsen Myran stol
Arne Jacobsen Myran stol
Arne Jacobsen Myran stol
Arne Jacobsen Myran stol
Arne Jacobsen Myran stol
Arne Jacobsen Myran stol
Arne Jacobsen Myran stol
Arne Jacobsen Myran stol

Klubbat för:

75 EUR

Arviointi

150 EUR

Kuvaus

ARNE JACOBSEN, STOL, Myran, teak-fanerad, Fritz Hansen, Danmark, 1950 / 60-tal, höjd 77,5 cm, bredd 52 cm

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage, patina, fläckar

813349

Päivämäärä:

2020-09-20