Arne Jacobsen Myran stol
Klubbat för:
75 EUR
Arviointi
150 EUR
Kuvaus
ARNE JACOBSEN, STOL, Myran, teak-fanerad, Fritz Hansen, Danmark, 1950 / 60-tal, höjd 77,5 cm, bredd 52 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, patina, fläckar
813349
Päivämäärä:
2020-09-20