Franz Emanuel Hecht akvarell

Franz Emanuel Hecht akvarell
Franz Emanuel Hecht akvarell
Franz Emanuel Hecht akvarell
Franz Emanuel Hecht akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANZ EMANUEL HECHT (1877-1964), Köksinteriör, signerad F Hecht och daterad -99 (1899), akvarell uppklistrad på papp 23 x 33 cm

813356

2020-09-30