JAN GRANTORP, stockholmsmotiv

JAN GRANTORP, stockholmsmotiv
JAN GRANTORP, stockholmsmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN GRANTORP, vy mot söder, singerad samt numrerad 222/350, färglitografi, ca 40x36 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

813360

2020-09-28