Anselm Schultzberg vinterlandskap

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap, signerad A Schultzberg, olja på duk, ca 85x110 cm

813361

2020-09-19