JAN GRANTORP Gamla Lundatorp färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN GRANTORP, "G:a Lundatorp", singerad samt numrerad 210/350, färglitografi, ca 49x32 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinewrad ur ram

813362

2020-09-28