Thorvald Rasmussen 2 st gouacher

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THORVALD REMIGIUS RASMUSSEN, (1850-1919), 2 st, Gustav II Adolf leder trupper och Leif Eriksson landstiger i Nordamerika, signerade och daterade Th Rasmussen 1904, gouache, ca 26x35
cm

Något blekta

813364

2020-09-30