BERT-HÅGE HÄVERÖ Östermalms Saluhall färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Östermalms Saluhall" , signerad, samt EA , färglitografi, ca 55x40 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

813365

2020-09-28