Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Östermalms Saluhall" , signerad, samt EA , färglitografi, ca 55x40 cm
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerad ur ram
813365
2020-09-28