Fällbord Jacob Sjölin
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva i rotfaner, trefot i björk, signerad Jacob Sjölin / Köping Kongsör 129, höjd ca 76, diameter 98 cm
Något välvd skiva, åldersrelaterat slitage, sprickor, ytskador, fanersläpp. Senare underrede
813367
2020-09-17