Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
CECILIA FRISENDAHL (1922-2014): "Sergels Torg", signerad och daterad Cecilia Frisendal -78, provtryck, färglitografi, ca 41x55 cm
Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder
Ej examinerad ur ram
813371
2020-09-28