Cecilia Frisendahl blyertsteckning

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

CECILIA FRISENDAHL (1922-2014): "Sergels Torg", signerad och daterad Cecilia Frisendal -78, provtryck, färglitografi, ca 41x55 cm

Ingår i temaauktionen Stockholmsbilder

Ej examinerad ur ram

813371

2020-09-28