Golvlampa, uplight
Klubbat för:
6 800 SEK
2 000 SEK
GOLVLAMPA, uplight 1900-talets andra hälft, vit- och svart lackad metall, mässingsdetaljer, en ljuspunkt, vridbar armatur, strömbrytare på fot, höjd ca 104 cm, skärmens bredd ca 45 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage, repor och märken
813372
2020-09-17