Golvlampa, uplight

Golvlampa, uplight
Golvlampa, uplight
Golvlampa, uplight
Golvlampa, uplight
Golvlampa, uplight
Golvlampa, uplight
Golvlampa, uplight
Golvlampa, uplight
Golvlampa, uplight
Golvlampa, uplight

Klubbat för:

6 800 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPA, uplight 1900-talets andra hälft, vit- och svart lackad metall, mässingsdetaljer, en ljuspunkt, vridbar armatur, strömbrytare på fot, höjd ca 104 cm, skärmens bredd ca 45 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage, repor och märken

813372

2020-09-17