Tvålkopp och vas Kina 1800-tal Kanton

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TVÅLKOPP, VAS, 2 dlr., porslin, Kina, 1800-talets slut, Kanton, detaljer i guld, höjd ca 21, längd 15 cm

813380

2020-09-18