Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

PARTI SILVER, skål, fat, gräddkanna, sockerskål mm olika modeller, 1900-tal, total silvervikt ca 849 g

Bruksslitage

813400

2020-09-22