Tapio Wirkkala vas 3504

Tapio Wirkkala vas 3504
Tapio Wirkkala vas 3504
Tapio Wirkkala vas 3504
Tapio Wirkkala vas 3504
Tapio Wirkkala vas 3504
Tapio Wirkkala vas 3504
Tapio Wirkkala vas 3504
Tapio Wirkkala vas 3504

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

100 EUR

TAPIO WIRKKALA, VAS, glas, signerad Tapio Wirkkala 3504, signerad. 1960-tal, formblåst, klart och matterat glas, höjd 23 cm

813402

2020-09-20