Klubbat för:
50 EUR
Utropspris
100 EUR
TAPIO WIRKKALA, VAS, glas, signerad Tapio Wirkkala 3504, signerad. 1960-tal, formblåst, klart och matterat glas, höjd 23 cm
813402
2020-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här