GUNNAR KANEVAD spegel

GUNNAR KANEVAD spegel
GUNNAR KANEVAD spegel
GUNNAR KANEVAD spegel
GUNNAR KANEVAD spegel
GUNNAR KANEVAD spegel
GUNNAR KANEVAD spegel
GUNNAR KANEVAD spegel
GUNNAR KANEVAD spegel

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

GUNNAR KANEVAD, spegel, furu, signerad samt daterad Kanevad, 1975, ca 120x55 cm

Ingår i temaauktionen Swedish Pine

Bruksslitage

813420

2020-09-21