Bord jugend
Vollendet
2020-09-21
813421
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
BORD, 1900-talets början, jugend, mahogny, höjd ca 70,5 cm, diameter ca 83 cm
Bruksslitage, repor, märken