Kanna seviettehållare
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANNA, MINIATYRLJUSSTAKAR, 1 par, SERVIETTEHÅLLARE, SKÅL, SÅSSLEV, SALTKAR, med insatser, DOSOR, 6 st, silver/ underhaltigt silver, kannans höjd ca 13 cm, totalvikt ex insatser 772 g
Bucklor, skador
813438
2020-09-17