Kanna seviettehållare

Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare
Kanna seviettehållare

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANNA, MINIATYRLJUSSTAKAR, 1 par, SERVIETTEHÅLLARE, SKÅL, SÅSSLEV, SALTKAR, med insatser, DOSOR, 6 st, silver/ underhaltigt silver, kannans höjd ca 13 cm, totalvikt ex insatser 772 g

Bucklor, skador

813438

2020-09-17