Leksak

Leksak
Leksak
Leksak
Leksak
Leksak
Leksak

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAK, anka med cowboyklädsel, omkring 1900-talets mitt, höjd 36 cm.

Bruksslitage, benens stålkonstruktion har gjort små hål under fötterna.

813450

2020-09-23