Sideboard 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, möjligen David Rosén, fanérat i mahogny, draghandtag i fothylsor i mässing, höjd ca 61, 90x34 cm

Slitage, ytskador

813463

2020-09-17