Klubbat för:
1 250 EUR
Utropspris
1 500 EUR
KAJ FRANCK, ringfat, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, sent 1960-tal, flerfärgat glas, diameter 23 cm,
höjd 11,5 cm
813470
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här